Жителі закарпатського Хуста знайшли на вулиці двометрового удава

У закарпатському місті Хуст жителі знайшли на вулиці двометрового пітона. Першим про екзотичну знахідку в одній з місцевих Фейсбук-спільнот повідомив Юрій Тарканій і розмістив фотографії:

“В районі Пірогова убили удава чи пітона (точно не скажу). Історію його появи на вул. Пірогова не знаю. Шкода тварь”.

У коментарях люди дивувалися звідки взялася величезна змія й обурювалися вбивством тварини. Поодинокі очевидці ділилился подробицями інциденту і викладали світлини.

“Це в нас біля під’їзду на Пирогова 7а, люди викликали поліцію, а ті МЧС”, – написала одна з користувачок.

Жителі закарпатського Хуста знайшли на вулиці імператорського удава

“Навіщо держати в квартирі плазуна, щоб потім хворого викинути на вулицю, і напугати народ …”, – питає інша.

“Сенсацію” обласного масштабу одному з місцевих видань прокоментував власник ужгородського кафе-екзотаріуму “Акваріум” Олег Диба. Він зауважив, що удав на світлині не виглядає хворим і виснаженим:

“Судячи зі світлин, стовідсотково йдеться про неотруйного імператорського удава, що в природніх умовах мешкає в Центральній і Південній Америці. Якщо справді йдеться про вбивство ще живого плазуна, то очевидно, що змія незадовго перед тим втекла з якогось помешкання неподалік, бо при 10-градусному холоді тварина, що мешкає винятково в теплому тропічному кліматі, могла бути відносно активною аж ніяк не більше півгодини”. У цивілізованих країнах громадяни в схожих випадках викликають поліцію або рятувальників, тоді як у нас – намагаються в жорстокий спосіб втілити свої первісні інстинкти і страхи”.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + four =