Загинув російський руфер, який разом із Мустангом розмалював зірку в Москві в українські кольори (+ відео)

У горах Швейцарії загинув 29-річний російський руфер Олексій Широкожухов, який улітку 2014 року брав участь в акції з фарбування радянської зірку в Москві в кольори українського прапора. Нещасний випадок під час бейс-стрибка стався 28 липня у районі комуни Лаутербруннен у кантоні Берн. Про це повідомив батько екстремала Олександр Карпухін.

Зірка на висотці на Котельницькій набережній у Москві стала жовто-синьою в ніч на 20 серпня 2014 року. Її верхівку прикрасив прапор України.

Відповідальність за це тоді взяв український руфер Павло Ушевец (Григорій Мустанг). За свій вчинок він оголошений у розшук і обвинувачується заочно.

Разом із ним участь в акції взяли  росіяни Олексій Широкожухов, Олександр Льохів, Анна Лепешкіна і Євген Коротков – вони не фарбували, однак стрибали з парашутом. Кожен із них провів під домашнім арештом більше року, однак у вересні 2016-го їх було виправдано.

Прапор провисів на шпилі три години, потім його зняли верхолази.

Житловий будинок на Котельницькій набережній – одна з семи легендарних висоток російської столиці. Його зводили в 1938-1952 роках за проектом архітекторів Чечуліна та Ростовського. За будівництвом особисто наглядав Лаврентій Берія.

У цьому будинку жили такі знаменитості, як Галина Уланова, Людмила Зикіна, Василь Аксьонов, Євген Євтушенко, Костянтин Паустовський, Юрій Любімов, Юхим Шифрін.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 7 =