Юрій Сиротюк: “Революція — творчий процес, а не бунт п’яної матросні”

У столичному Будинку вчителя проходять “IV Бандерівські читання”.

Учасники обговорюють мету, завдання та перспективи української національної революції.

В коментарі “Українському репортеру” директор центру «Українські студії стратегічних досліджень», депутат Київради Юрій Сиротюк розповів:

–  Ми живемо в умовах незакінченої столітньої національно-визвольної революції — найдовшої в Європі. Доки українська нація не стане господарем на своїй землі, доти не буде ані реформ, ані успіхів у війні з Росією. Тому сьогодні дискутуємо, як закінчити українську революцію…
Мова не про те, як повалити владу…
Важливо, щоб українська нація опанувала владу. Бо революція – це творчий процес, це — процес будівництва, позитивних змін, а не бунт п’яної матросні під гаслами “все спалити і знищити”. У цій революції дуже багато викликів. Вона відбувається в умовах військової агресії Росії, наростаючого соціального популізму, яким завжди користувалися вороги…
Тому є певні уроки цієї столітньої боротьби, які треба осмислити… Яка кінцева мета революції, методи, як діяти, щоб не втратити державність?
Столітній досвід показує, що треба спиратися тільки на власні сили; тільки націоналізм, тільки військова українська сила, тільки мілітарний дух української нації можуть стати запорукою успіху.

Організували “IV Бандерівські читання” недержавний аналітичний центр “Українські студії стратегічних досліджень” та Науково-дослідний інститут українознавства.

Леонід ФРОСЕВИЧ
Фото автора

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − five =