Внук принцеси Діани змінює королівські традиції

Герцогиня Кембриджська і принц Вільям обрали для свого сина Джорджа звичайну школу, а не ту, до якої ходили Вільям і його брат Гаррі, порушивши тим самим традиції королівської сім’ї.

Спочатку планувалося, що Джордж, якому в липні 2017 року виповниться чотири роки, піде до навчального закладу Wetherby School в Ноттінг-Хіллі, де колись навчалися батько юного принца і його дядько. Сюди, протягом кількох років, принцеса Діана приводила своїх синів. Однак за ці роки багато чого змінилося, у школі побільшало дітей знаменитостей, а це приваблює натовпи папараці, які сподіваються вигідно продати знімки зіркових спадкоємців. До того ж, як стало відомо, «золоті дітки» поводяться не дуже зразково. Останнім часом до місцевого відділення поліції надходить безліч скарг від мешканців розташованих поблизу елітних кварталів, пише видання Dailymail.co.uk

Все це змусило Вільяма і Кейт замислитися над вибором школи. У підсумку, як було оголошено, тепер Джордж піде в інший заклад. Обрана батьками принца школа не знаменита, але розташована у затишному місці, ще й за п’ять хвилин ходи від Кенсінгтонського палацу. Адже саме сюди сімейство, що понад три роки прожило в Анмер Холі у королівському маєтку Сендрінгем, має намір перебратися цього року.

Для переїзду є й інші причини: Кейт і Вільям хочуть жити в Лондоні, щоб не витрачати час на дорогу і більше займатися благодійними проектами та сімейними обов’язками. Але головним аргументом для переїзду став все ж таки початок шкільного життя Джорджа.

Підготувала Світлана КОВАЛЬОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 − three =