Віталій Кличко: «Хочу звернути увагу – за рік Київ піднявся на 13 позицій»

Так мер Києва прокоментував щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу, оприлюднений журналом The Economist

За словами міського голови, не останню роль у формуванні оцінки комфортності життя в рейтингу має ситуація з безпекою у країні загалом.

«За 700 кілометрів від столиці точаться бойові дії. Ми звикли до такого життя. А для експертів The Economist – це загроза, що в результаті випливає на оцінку», – цитує столичного очільника КМДА.

Як ми вже повідомляли, цього року Київ посів 118-те місце, набравши 56,6 балів зі 100 можливих.

Утім, Віталій Кличко вбачає в цьому позитив.

«Хочу звернути увагу, що в порівнянні з попередніми результатами Київ піднявся на 13 позицій. У 2016-му і 2017 роках він посідав 131-ше місце в рейтингу. І зазначу, що це не завадило блискуче провести і фінал Ліги Чемпіонів, і Євробачення, збільшити потік туристів», – слушно зауважив столичний голова.

При цьому він навів цитату з аналітичної довідки експертів The Economist: «Протягом останніх дванадцяти місяців Київ значно поліпшує свої позиції за рахунок економічного зростання та відносної політичної стабільності – навіть попри конфлікт на Донбасі».

На цю тему читайте також:

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − sixteen =