В Україну йдуть снігопади з хуртовинами

Вже у понеділок, 30 жовтня, в Україні, починаючи із західних областей, піде мокрий сніг, місцями очікується хуртовина. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Зараз над Південною Європою розташувався антициклон” Ульріке” – там суха і навіть сонячна погода. А на півночі Європи циклони “Флоренс-1” і “Флоренс-2” буянять дощами та штормовим вітром.

“Ці циклони поступово наближатимуться до України. Але не прийдуть безпосередньо, а пришлють атмосфері фронти. Саме тому найближчими вихідними у більшості наших областей переважатиме волога, хмарна, дощова погода”, – попереджає синоптик Наталія Діденко.

У суботу, 28 жовтня, сильні дощі пройдуть на сході, півдні та в центрі, окрім Вінниччини. У неділю та понеділок, 29-30 жовтня, в Україні очікуються складні погодні умови: посилення вітру, дощі, вдень 29 жовтня в більшості західних областей – сильні дощі (у горах з мокрим снігом), а 30 жовтня, починаючи із західних областей, опади перейдуть у мокрий сніг, місцями хуртовини.

29 жовтня в Україні очікується дуже сильний штормовий вітер, він протримається до понеділка-вівторка 30-31 жовтня.

Температура вночі 1-6° тепла; вдень 6-13°, 30 жовтня у західних, північних і більшості центральних областей 1-6° тепла.

У Києві 29 жовтня вночі 2-4° тепла, вдень 7-9°, сильний вітер. 30 жовтня у столиці впродовж доби 2-4° тепла, йтиме сильний дощ з переходом у мокрий сніг, буде сильний штормовий вітер.

Rost

Журналіст “Українського репортера”