В Україні з’явився «Запорожець» на «євробляхах» для міністрів

Вітчизняними дорогами їздить унікальний автомобіль. Це – 968М, 1991 року виготовлення. Перший в Україні «Запорожець» на «євробляхах».

Громадська спілка «Доступне авто» купила машину в Україні за 10 тисяч гривень, потім експортувала до Польщі, де розмитнила за 300 доларів.

«Запорожець» на «євробляхах» для міністрів

В Україні з’явився унікальний автомобіль. Це – 968М, 1991 року виготовлення. Перший в Україні «Запорожець» на «євробляхах». Громадська спілка «Доступне авто» купила машину в Україні за 10 тисяч гривень, потім експортувала до Польщі, де розмитнила за 300 доларів. Згодом «Запорожець» прибув до України, тепер за його розмитнення потрібно заплатити 3 тисячі доларів. Це – яскравий приклад недолугості вітчизняного законодавства.«Запорожець» на «євробляхах» нещодавно було представлено на київському технічному фестивалі «Олд Кар Ленд 2018».

Опубліковано Український репортер Четвер, 3 травня 2018 р.

Згодом «Запорожець» прибув до України, тепер за його розмитнення потрібно заплатити 3 тисячі доларів. Це – яскравий приклад недолугості вітчизняного законодавства,   стверджує виконавчний директор Спілки Станіслав Бучацький

Станіслав Бучацький підтверджує достовірність розмитнення “Запорожця” у Польщі

Фото “Українського репортера”

«Запорожець» на «євробляхах» нещодавно було представлено на київському технічному фестивалі «Олд Кар Ленд 2018».

Також дивіться фото Миколи Палітри з виставки

Відео “Українського репортера” 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =