В Одесі замість Гімну України заспівали радянський марш

Учора в Одесі під час святкування 74-ї річниці визволення міста від нацистів група одеситів під час виконання Гімну України заспівала радянський марш “Священная война”.Фрагмент запису інциденту опублікував користувач соцмережі Сергій Стерненко.

“Одеса, Алея Слави. Це відео учора зробило мій день. Реакція ватки на Гімн України. Все дійство колаборантів мало досить жалюгідний вигляд, – написав Сергій Стерненко. – Але не варто забувати, що ось такі міські навіжені свого часу активно та агресивно сприяли захопленню адмінбудівель проросійськими найманцями з подальшою окупацією українських територій. Попереду на нас чекають ще 2 та 9 травня. Традиційно ці дати активно використовують сили, зацікавлені у знищенні України і нас з вами…

Однак хочеться вірити у наше нормальне майбутнє. А краще — робити його своїми руками, не стоячи осторонь важливих тем для суспільства та докладаючи зусиль для того, щоб змінювати країну, не чекаючи цього від держави чи когось іншого. Це ми і робимо останні чотири роки. Сил нам всім та перемоги”.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 10 =