В Інституті серця пояснили, чому Крисін лікувався у дитячому відділенні

Співучасника убивства журналіста В’ячеслава Веремія Юрія Крисіна 23 лютого направили до дитячого відділення Інституту серця через брак місця у дорослому.

Про це заявив директор Інституту серця Борис Тодуров, повідомляє Громадське.

“Він потрапив до нашої клініки зі скаргами на біль в серці. На той момент, це був початок тижня, в нас не було місць у дорослих палатах. І коли немає місць у дорослих палатах, ми кладемо пацієнтів у дитячі”, – сказав Тодуров.

Він додав, що попередньо з Крисіним знайомий не був, його біографії не знав і попередніх домовленостей особисто з ним не мав.

За словами Тодурова, 26 лютого, одразу після візиту активістів, Юрій Крисін написав заяву про відмову від подальшого обстеження та залишив медзаклад.

Можливість домовленості Крисіна із завідувачкою дитячого відділення Іриною Аксьоновою директор коментувати відмовився. Сама Аксьонова спілкуватися з журналістами не захотіла.

Нагадаємо, що 26 лютого активісти та добровольці прийшли у дитяче відділення Інституту серця у Києві, де, як з’ясувалося, перебував Крисін. Там його облили зеленкою.

Активісти вважають, що Крисін ліг у лікарню, щоб уникнути участі в апеляційному розгляді. У зв’язку з тим, що 1 березня Крисін до суду не з’явився, засідання перенесли на 19 березня.

МОЗ вимагав у керівництва Інституту серця пояснити, чому Крисін перебував у дитячому відділенні Інституту.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =