УКРОП зрікається гостомельського кулачника (+відео)

Київська обласна організація УКРОПу засудила дії голови гостомельського осередку Миколи Пасальського, який просто на вулиці накинувся з кулаками на жінку.

Пригода сталася, коли Пасальський вигулював на людній вулиці пса бійцівської породи. Перехожа Тетяна Лавриненко зробила йому зауваження, оскільки небезпечна тварина не мала намордника. Спершу він ніяк не зреагував, а у відповідь на повторне зауваження завдав жінці удару в голову.

У зв’язку з інцидентом очільник обласної парторганізації УКРОПу, перший заступник голови Київської облради Володимир Майбоженко заявив, що буде розглянуто питання про виключення Пасальського з партії.

Він зазначив: «Про цю обурливу ситуацію ми дізналися із соціальних мереж і відразу прореагували, провівши службове розслідування. Категорично засуджуємо таку поведінку представника нашої партії. Просимо вибачення у потерпілої Тетяни Лавриненко й обіцяємо, що найближчим часом дамо належну оцінку діям Миколи Пасальського й розглянемо питання про виключення його з партії та позбавлення партійних посад».

«Ми зацікавлені в негайному розслідуванні з боку правоохоронних органів та сприятимемо всім слідчим діям», – додав Володимир Майбоженко.

https://www.facebook.com/LiveKyiv/videos/246511925952450/

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =