У Таїланді затримали ватажка японської мафії. Якудзу видали татуювання

У Таїланді арештували 74-річного японця Сігехару Сіраї, який у минулому був одним з лідерів якудзи – японською мафії. На батьківщині чоловіка звинуватили у вбивстві, тож він утік до Таїланду, де жив останні 13 років і навіть встиг одружитися на тайці.

Знайти Сіраї вдалося випадково – завдяки його татуюванням. Вкритий малюнками пенсіонер грав на вулиці у настільні ігри з однолітками і привернув увагу фаната тату, який зробив його фото й розмістив у тематичному пабліку в Фейсбуку.

Татуйованого дідуся почали масово перепощувати, і зрештою він потрапив у поле зору японського бюро Інтерполу. Влада Таїланду арештувала Сігехару Сіраї за незаконне перебування в країні і планує депортувати його до Японії.

А там його вже 15 років розшукують за вбивство. Японська поліція вважає, що він був високопосадовим членом найбільшого в країні угруповання якудза “Ямагуті-гумі” і в 2003 році вбив ватажка іншої банди.

Сіраї визнає, що має зв’язки з мафією, однак заперечує свою причетність до вбивства. Про приналежність до етнічної мафії свідчить і відсутність у нього верхньої фаланги мізинця на правій руці. Так у бандах зазвичай карають за провину.

Незважаючи на те, що жителі Країни вранішнього сонця переважно є законослухняними людьми, якудза продовжує існувати в японському суспільстві і навіть не заборонена законом.

Мафіозі контролюють тіньовий ринок – проституцію, торгівлю зброєю і наркотиками, однак останнім часом активно вкладають гроші й у сферу розваг, переробку сміття та будівництво.

За даними поліції, у країні діють понад 20 кланів, членами яких є 80-100 тисяч людей.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × four =