У світовому рейтингу благодійності Україна аж на 90-му місці

Україна зайняла 90-те місце у світовому рейтингу благодійності World Giving Index 2017.

Про це свідчать дані благодійного фонду Charities Aid Foundation, який підготував рейтинг. За його даними, в Україні збільшилася кількість благодійників.

На першому місці опинилася М’янма, вона очолює рейтинг чотири роки поспіль. Там найчастіше жертвують гроші монахам. Зазначається, що жертвують малі суми, однак часто. На другому місці – Індонезія, а на третьому – Кенія. У десятці лідерів рейтингу – США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Нідерланди, Ірландія, Об’єднані Арабські Емірати. На останньому місці – Ємен.

Довідково: Світовий рейтинг благодійності — дослідження, яке проводить британська благодійна організація Charities Aid Foundation на підставі даних всесвітнього опитування компанії Gallup World View.

У цьому дослідженні беруть участь понад 150 тисяч респондентів із 153 країн. Воно є найбільшим у сфері доброчинності і єдиним на сьогодні, що дає загальне уявлення про предмет у глобальному масштабі.

Документ аналізує тенденції розвитку благодійності у різних країнах світу, а також дає рекомендації щодо доброчинності і корпоративної соціальної відповідальності урядам, некомерційним організаціям, компаніям та приватним особам.Значення рейтингу вказується у відсотках.

Місце країни в рейтингу залежить від середнього значення за трьома показниками:

– пожертвування приватними особами грошей благодійним організаціям;
– робота приватних осіб як волонтерів;
– надання громадянами допомоги незнайомим людям, котрі її потребують.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + ten =