У США помер мільярдер і співзасновник Blackstone Group Пітер Петерсон

У Нью-Йорку у віці 91 рік помер співзасновник інвестиційної компанії Blackstone Group Пітер Петерсон. Про це повідомила в заяві його родина. Статки Петерсона оцінюються у $2 млрд, у рейтингу Forbes найбагатших людей світу-2018 він посідав 1 215-те місце. Тепер його статки розділять між собою п’ятеро його дітей.

Син бідних емігрантів із Греції, у 1970-80-х роках Петерсон очолював один з найбільших в Америці банків Lehman Brothers, був міністром торгівлі США в адміністрації президента Ричарда Ніксона, у 2002-2004 рр. очолював Федеральний резервний банк Нью-Йорка.

У 1985 році разом зі своїм діловим партнером Стівеном Шварцманом ($12,8 млрд) Пітер Петерсон заснував Blackstone Group. Спочатку ця компанія займалася консультаціями і супроводом корпоративних поглинань, а з часом перетворилася на один з найбільших інвестфондів США. Blackstone Group керує активами вкладників на суму $370 млрд і володіє такими активами, як:

  • мережа готелів Hilton (5 100 готелів і курортів);
  • американський IT-провайдер Alliance Data;
  • корпорація в індустрії розваг Tussauds Group (Музей воскових фігур мадам Тюссо, Лондонське Око, Legoland,  Gardaland);
  • виробник напівпровідників Freescale Semiconductor;
  • 4,5% акцій  Deutsche Telekom.

Фото AP

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + four =