У США помер 28-річний біохакер, який пропагував експериментальні методи лікування

У Вашингтоні знайшли мертвим 28-річного біохакера Аарон Трейвіка – главу компанії Ascendance Biomedical. Він став відомий завдяки тому, що пропагував експериментальні методи лікування, зокрема закликав не боятися використовувати медичні препарати, які не пройшли клінічних випробувань і не отримали дозволу контролюючих органів.

У лютому 2018 року на конференції біохакерів у Остіні (Техас) Аарон Трейвік публічно вколов собі в ногу вакцину від герпесу, розроблену його ж компанією. Цей препарат не пройшов медичних випробувань і не був схвалений управлінням з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

У США помер 28-річний біохакер, який пропагував експериментальні методи лікування

Тіло Трейвіка знайшли в камері сенсорної депривації – герметичному резервуарі, де людина ізольована від зовнішніх подразників – звуків, світла та запахів. Камера сенсорної депривації наповнена рідиною високої щільності, при зануренні в неї людина відчуває щось подібне на стан невагомості.

Причина смерті біохакера поки не встановлена. У поліції повідомили, що не мають даних, які могли б вказувати на вбивство.

Трейвік не мав медичної чи біохімічної освіти, однак стверджував, що заснована ним компанія розробила “експериментальний комплекс”, який здатний зцілювати від ВІЛу, СНІДу та герпесу, однак не надав незалежного підтвердження своїм словам.

Біохакінгом називають спроби ентузіастів покращити біологію власного організму в пошуках “залізного здоров’я”, сповільнення старіння та навіть безсмертя. Він включає в себе використання неліцензованих препаратів, зміну способу життя, застосування дієт і хірургії. Також біохакери пропагують використання препаратів, які змінюють ДНК людини.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 10 =