“У пошуках гігантської червоної кнопки”. Секстремістка Femen роздягнулася під посольством США в Україні

У Києві під посольством США в Україні чергову акцію влаштувала секстремістська організація Femen. Оголена активістка, яка раніше відзначилась яскравою акцією на “МіхоМайдані“, цього разу постала в образі Дональда Трампа.

Тіло секстремістки прикрасив напис англійською “Містер Велика Кнопка”. Так у Femen відреагували на “битву червоних кнопок”, яку нещодавно влаштували президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ин, хизуючись своїми ядерними арсеналами.

“У пошуках гігантської червоної кнопки, заявленої Дональдом Трампом, FEMEN роздягнули американського президента біля входу в посольство Сполучених Штатів в Україні. Таким чином рух FEMEN сатирично відреагував на війну “червоних кнопок” і ядерних фалосів між двома шовіністичними товстунами: Дональдом Трампом і Кім Чен Ином”.

FEMEN закликає світову громадськість “приборкати статеву гігантоманію двох закомплексованих” світових лідерів. На думку організації, “подібна риторика повертає цивілізацію до часів холодної війни з її культом ядерного кийка і гегемонії ґвалтівників. Панове президенти, якщо бог обділив вас кнопкою, це ще не привід для знищення світу!” – йдеться в заяві Femen.

Фото “Страна.ua”

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − two =