У Полтаві спаплюжили пам’ятник Петру I і братську могилу

У Полтаві в ніч на 29 серпня невідомі вандали облили синьою фарбою пам’ятник російському імператору Петру I і хрест на братській могилі російських воїнів на території Державного історико-культурного заповідника “Поле Полтавської битви”.

“Пошкодження пам’ятників побачив працівник заповідника під час обходу території вранці та повідомив про подію до поліції. Наразі працівники відділення поліції № 1 міста Полтави з’ясовують усі обставини правопорушення”, – повідомляє обласна поліція.

Державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви” – найбільший культурний науково-методичний центр, присвячений Полтавській битві, яка відбулася 8 липня 1709 року. Це була генеральна битва Північної війни між російськими військами під командуванням Петра I і шведською армією Карла XII.

Заповідник “Поле Полтавської битви”-  єдиний в Україні, він входить до ICOMAM (International Committee for Museums of Arms and Military History) — Міжнародної організації військово-історичних музеїв під егідою ЮНЕСКО.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + three =