У Луцьку хлопцю дали п’ять років тюрми за знущання над кошеням (+відео)

У Луцьку місцевого жителя, 21-річного Юрія Гнатюка, який знущався над тваринами, засудили до 5 років та 1 місяця позбавлення волі. Попри наявний у молодика психічний розлад, експерти визнали його здатним усвідомлювати свої дії, повідомляє прокуратура Луцької області. Живодер садив кошеня у морозильну камеру, духову шафу та пральну машину. За те, що тварина сходила в туалет, він викинув кошеня у вікно.

Всі ці знущання знімала на камеру 18-річна Любов Таропіна, яка 2 роки тому приїхала до Луцька з Луганська. Ролики дівчина виклала в Інтернет, чим спровокувала хвилю обурення не лише на Волині. Згодом з’ясувалося, що вона підтримує і фейкові республіки на Донбасі. Коли портретами садистів прикрасили Луцьк, перелякана дівчина заявила, що любить Україну, фото з прапорами недореспублік – жарт, і переклала всю провину за знущання над тваринами на хлопця.

Той, як з’ясувалося, раніше притягався до кримінальної відповідальності за навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Хлопця зловили активісти “Азову”, провели роз’яснювальну бесіду і передали поліції.

У грудні 2016 року дівчину за жорстоке поводження з тваринами засудили до 3 років та 6 місяців позбавлення волі з 2-річним випробувальним терміном. Ролики, які знімали живодери, адміністрація Youtube прибрала через жорстокий контент.

Rost

Журналіст “Українського репортера”