У Київській області медичну реформу «стимулюють» нарадами

На Київщині у повітрі «зависли» десятки мільйонів гривень, які передбачалися для медицини регіону.

Так, для виконання програм департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації було виділено понад 250 мільйонів гривень. Станом на 31 грудня 2017 року, із цих коштів використано лише 25 відсотків.

Отже, департамент охорони здоров’я, який очолює Алла Арешкович, мав виконати вісім медичних програм. Вони стосувалися розвитку онколонічної служби, запобігання серцево-судинних хвороб, надання першої медичної допомоги на догоспітальному етапі та деяких інших. Ці напрямки не профінансовані зовсім, зазначають в обласній раді.

Водночас загальні залишки перехідних коштів на рахунках обласного, районних та міських бюджетів становлять понад п’ять мільярдів гривень.

Київська облдержадміністрація поки що не коментує цю критику. Лише відомо, що днями голова КОДА Олександр Горган доручив керівникам районів та мерам міст обласного значення «проводити щотижневі наради про хід реалізації медичної реформи задля відстеження динаміки її втілення та визначення проблемних питань».

Чи матимуть ефект безкінечні наради?

На фото: очільник КОДА Олександр Горган і голова облради Ганна Старикова під час сесії

На цю тему читайте також  http://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/snid-i-tuberkuloz-dushat-kyyivshhynu-finansuvannya-nul.html

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 14 =