У Києві відбудеться виставка собак

2-3 грудня Кінологічна спілка України у столичному МВЦ (Броварський пр-т, 15,  ст. м. «Лівобережна») проводить дві Міжнародні виставки собак «Київська Русь – 2017» та «Кришталевий Кубок України – 2017».

Цьогорічні заходи будуть як завжди видовищними – більше двохсот порід собак, близько 5 тисяч учасників з усього світу. Адже після проведення Європейської виставки собак її організаторам потрібно тримати високу планку.

Заходи порадують не лише фахівців, а й широку аудиторію поціновувачів собак. Для шанувальників екзотичного та спортивного дресирування проходитимуть змагання та показові виступи з різних видів кінологічного спорту. Молоді кінологи продемонструють свої можливості у чемпіонаті з Юніор-хендлінгу. Також відвідувачі зможуть побачити шоу-програми, показовий урок із каністерапії, головний фінальний респект «Best in show» та «Парад чемпіонів».

Для дітей організатори підготували додаткову розважальну програму та багато цікавинок.

Усе це створить атмосферу свята для кожного, хто завітає на виставки у передноворічний час. Міжнародні виставки проводить Кінологічна спілка України, президентом якої вже багато років є Георгій Оніщенко.

Вхід для людей із обмеженими можливостями (потрібен документ, що це засвідчує) та дітей до 7 років безкоштовний.

Фото Euro Dog Show

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 8 =