У Києві народилася трійня

В київському пологовому будинку №5 з’явилася на світ перша у цьому році трійня.

Як повідомили «Українському репортеру» в лікарні, дівчатка народилися вчора і з’являлися на світ через кожні 5 хвилин: найстарша з них – о 13 годині 15 хвилин, середня – о 13.20 і наймолодша – о 13.25.

Вона є і найменшою – вага 970 грамів і зріст 32 сантиметри. Найстарша із сестричок важить 1 кілограм 800 грамів, друга – 1 кілограм 300 грамів, по 34 сантиметри кожна. Треба сказати, що це не тільки перша трійня у столиці – у Києві з’явилася ще одна молода багатодітна сім’я. Адже дома на сестричок чекають братик і сестричка.

Мама маленьких кияночок Ганна Олійник почувається добре, а от дівчаткам ще доведеться побути під наглядом лікарів, бо народилися вони на 28 – 29-му тижні вагітності.

Батько Сергій Григорович уже провідував своїх дівчат і сказав, що всі з нетерпінням чекають їх удома. Ганна Сергіївна під час вагітності стояла на обліку в п’ятому пологовому будинку, була весь час під наглядом лікарів, і у родині знали, що народиться трійня.

«Український репортер» приєднується до вітань і бажає маленьким киянкам пошвидше набирати вагу, зростати здоровими і щасливими.

Світлана КОВАЛЬОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =