У Глухові відкриють центр “лікування марихуаною”?

Мер Глухова, що на Сумщині, Мішель Терещенко анонсував відкриття першого в Україні європейського центру “терапії марихуаною”. Такий допис англійською мовою з’явився на Фейсбук-сторінці нащадка українських промисловців.

Міський голова висловився з такої болючої теми, як допомога онкохворим. За словами Терещенка, все, що він може, – це звернутися до соціальних служб з проханням виплатити пацієнтам 5000 грн ($180) матеріальної допомоги, тоді ж як насправді вони потребують набагато більше. Та навіть якби була можливість збільшити допомогу в 5 разів, цього все одно бракуватиме для хіміотерапії і повноцінного лікування.

“Але у Глухові ми маємо коноплі! Це наша традиція, і ми навіть маємо Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (тобто без тетрагідроканабінолу – речовини, через яку марихуана вважається наркотиком), але з канабіноїдами, які можуть використовуватись для боротьби з численними захворюваннями: рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер”, – написав Терещенко.

“Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії марихуаною. Він має відкритись за три місяці, коли буде новий врожай конопель. Це допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а також допоможе здоровим людям залишатися в доброму здоров’ї. Він буде більше схожий на центр краси, аніж на лікарню, і люди матимуть змогу не лише отримати лікування, а й також розслабитися або привести себе в хорошу форму”, – написав Терещенко.

У дописі мер Глухова розказав про доведені лікувальні властивості канабісу і запросив медиків, вчених, інвесторів і просто зацікавлених осіб зв’язатися з ним і долучатися до проекту.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =