У Дніпрі поліцейські дивом врятували хлопця, який хотів вкоротити собі віку (+відео 18+)

У Дніпрі патрульна поліція врятувала життя хлопцю, який повісився після конфлікту з дівчиною. Копів викликала дівчина, яка поскаржилась, що її колишній співмешканець увірвався до її будинку через вікно і не хоче йти.

Всередині правоохоронці побачили, що чоловік висить у зашморгу. Перелякана жінка запевнила, що вийшла з будинку не більше 10 хвилин тому, і чоловік був живий.

Поліцейські не стали зволікати і дістали нещасного закоханого з зашморгу. Викликали швидку і почали проводити серцево-легеневу реанімацію.

За кілька хвилин чоловік почав дихати, зараз із ним працюють психологи. Глядачам із вразливою психікою та особам до 16 років відео краще не переглядати.

Обережно! Глядачам із вразливою психікою та особам до 16 років…

Патрульним Дніпра вдалось реанімувати самогубцю!Усе почалось з уже звичного для патрульних виклику про сімейний конфлікт. Поліцейські прибули за вказаною адресою. Молода заявниця поскаржилась: хоче, щоб колишній співмешканець пішов від неї – мовляв, чоловік вдерся до її будинку через вікно і відмовляється йти.Ніхто й не підозрював, що за кілька хвилин допомога патрульних знадобиться вже не жінці, а ймовірному правопорушнику.У приміщенні правоохоронці побачили – чоловік висить у зашморгу. Жінка запевнила, що відтоді, як вона вийшла з будинку, минуло не більше 10 хвилин і чоловік був живий.Патрульні поліцейські блискавично зорієнтувались у ситуації: дістали чоловіка з зашморгу, провели серцево-легеневу реанімацію та викликати швидку.І ось результат – за кілька хвилин чоловік почав дихати!Слід додати, що лікарі відзначили дії патрульних як вчасні та професійні.Обережно! Глядачам із вразливою психікою та особам до 16 років відео краще не переглядати.

Опубліковано Патрульна поліція України Середа, 15 листопад 2017 р.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − thirteen =