У Бердичеві дочка замовила вбивство батька

У Бердичеві Житомирської області поліція затримала 21-річну дівчину, яка замовила вбивство свого 50-річного батька. Разом із нею затримали і виконавця вбивства. 22 березня вранці у Бердичеві на одній з вулиць знайшли чоловіка з травмами голови. Його доставили до реанімації, однак врятувати потерпілого не вдалося, він помер за кілька днів, не приходячи до свідомості.

Поліцейські почали розслідувати вбивство, відпрацьовували кілька версій, у тому числі перевіряли і рідних загиблого. Увагу правоохоронців привернула 21-річна дочка загиблого, яка навчається в одному зі столичних вузів. З’ясувалося, що впродовж останніх кількох місяців між ними були неприязні відносини, поліцейські почали підозрювати, що вона причетна до вбивства батька.

Слідчі встановили, що дівчина запропонувала 19-річному жителю Бердичева $500 за вбивство батька. Ввечері вона зателефонувала батькові і попросила віддати деякі її речі знайомому. Тато віддав валізу вбивці, а коли зібрався додому, отримав від нього удар по голові.

Поліцейські затримали і виконавця злочину, і замовника. Їм загрожує від 10 до 15 років ув’язнення.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + thirteen =