Тисячі людей висловлюють слова подяки військовим та ветеранам. Триває національна кампанія ЗАВДЯКИ ТОБІ

Мусимо завжди пам’ятати, хто боронить нашу землю від кремлівської чуми. І повсякчас шанувати усіх, хто хоробро тримає наші рубежі під вогнем противника, хто ніколи не зрадить, хто живе і воює по совісті. Про вшанування таких воїнів і розповідає сайт https://zt.org.ua/

“У 2014 році російський агресор прийшов на українську землю з війною. Тоді в України — без армії, з розореною скарбницею — здавалось, не було шансів. Але були тисячі чоловіків і жінок, які стали на її захист. Більше трьохсот тисяч за чотири з половиною роки війни. Всі вони — чиїсь родичі, друзі, колеги, знайомі. Ми майже щодня бачимо їх на вулицях, у кафе, на роботі, у громадському транспорті.

Чи виникало у вас інколи бажання підійти і по-людськи висловити їм свою вдячність? Чи зупиняли ви себе, вагаючись: «Як підійти до незнайомої людини? Що сказати?». Жест шани — прикладена до серця долоня — дозволяє подолати цей бар’єр. Це простий знак, яким можна висловити вдячність людині, яка захистила нашу країну і наше мирне життя.

Долучайтеся до національної кампанії «Завдяки тобі» — руху вдячності військовим, ветеранам і ветеранкам. Вже сьогодні, зустрівши когось із них на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті, прикладіть руку до серця на знак вдячності. Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі», – зазначається на сайті.

Кампанія “Завдяки тобі” – це можливість сказати військовим та ветеранам “Дякую!”

“Завдяки тобі” — кампанія подяки військовим та ветеранам.

Приєднуйтесь до руху подяки військовим, ветеранам та ветеранкам — прикладіть руку до серця при зустрічі з ними.

Сторінка у Фейсбуку: https://www.facebook.com/pg/zavdyakytobi/about/?ref=page_internal

Фото Леоніда ФРОСЕВИЧА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + eleven =