Троєщина “скаженіє”. У найбільшому мікрорайоні Києва оголосили карантин (+відео)

Через сказ КМДА на прохання Держспоживслужби оголосила карантин у Деснянському районі Києва. Це сталося після того, як лисиця нещодавно вкусила домашнє кошеня. У місцевій відділ з боротьби зі сказом тварин прийшов чоловік, який розповів, що на його подвір’я забігла лисиця та вкусила кошеня.

Після цього змінилася поведінка тварини: вона стала агресивною, відмовилася від їжі, виник параліч м’язів нижньої щелепи.

Власник ізолював кошеня в клітку, однак при спробі його нагодувати тварина вкусила господаря. Пізніше кіт загинув.

“Відібравши патматеріал кота на дослідження, ветлікарі підтвердили, що тварина була хвора на сказ. Господарям надали антирабічне щеплення. Також провакцинували двох собак та 7 котів”, – повідомляє Держспоживслужби у м. Києві. Її очільник Олег Рубан додає, що щеплення вже отримали понад 30 тварин , проводяться обходи дворів у Деснянському районі.

За його словами, у зоні ризику – вулиці Електротехнічна, Сабурова та Крайня. У Держспоживслужбі радять зробити щеплення домашнім улюбленцям і бути обережними під час прогулянки з ними.

Сказ — гостра контактна зоонозна інфекційна хвороба, яку спричинює нейротропний вірус Rabies. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі смертельним пошкодженням центральної нервової системи.

 

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 16 =