Видатки на будівництво доріг мають потроїти – Порошенко

Президент України Петро Порошенко ставить завдання збільшити видатки з бюджету на ремонт і будівництво доріг в Україні з 10 мільярдів гривень в 2016 році до 30 мільярдів у 2018-му. Про це голова держави заявив на церемонії відкриття відремонтованого автомобільного мосту через річку Сіверський Донець у місті Ізюм Харківської області.

Порошенко нагадав, що 2015 року Україна витратила на будівництво автошляхів 6 млрд гривень, а 2016-го ця цифра зросла до 10 млрд.

“Ми поставили завдання, щоб цього року на будівництво доріг витрачалося 20 мільярдів гривень, а наступного року – 30 мільярдів. Це та динаміка, яку я хочу бачити в Україні”, – наголосив Президент.

І заявив, що саме за його вказівкою уряд переніс початок ремонту і будівництва доріг з грудня на серпень.

“Міністерство фінансів поки що чомусь запланувало в бюджетному розписі будувати дороги в грудні. Я хочу повідомити новину: в грудні дороги не будуються. А ті дороги, які будуються в грудні, по них важко їздити “, – заявив Порошенко.

Водночас ще у березні прем’єр Гройсман обіцяв, що в 2017 році на автомобільні дороги виділять 30 мільярдів гривень. З них 15 мільярдів уже передбачені в держбюджеті, ще 15 мільярдів гривень надійдуть за рахунок репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики.

Нагадаємо, 15 серпня прем’єр-міністр Володимир Гройсман оголосив про будівництво двох доріг на сході України. Щоправда, потім зауважив, що мова йде не про будівництво, а лише про ремонт. Одна з них – траса М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Чугуєв-Ізюм-Слов’янськ (загалом 30 км). Вартість робіт – 200 млн грн. Міст саме на цій дорозі відкривав Президент Порошенко.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =