Гройсман: 30 мільярдів виділять на дороги (+відео)

Упродовж 2017 року на автомобільні дороги виділять 30 мільярдів гривень. Про це на засіданні уряду повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

З них 15 мільярдів уже передбачені в держбюджеті, ще 15 мільярдів гривень надійтуть за рахунок репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики.

“Сьогодні розраховуйте, що цього року ви отримаєте 30 мільярдів гривень. Але я хочу отримати якість, нормальну організацію роботи. І тут важливо, щоб ви взяли цей виклик на себе. Тому що з такими “рок-н-рольщиками” ми доріг не відремонтуємо. Треба дуже чітко організувати контроль, щоб кожна гривня була нормально використаною”, – заявив голова уряду.

Гройсман показав відео, яке відображає критичний стан деяких українських доріг.

Перед Міністерство інфраструктури України і Укравтодор мною поставлено завдання зараз максимально швидко усунути найбільш гострі проблеми на дорогах після зими, а взагалі цього року – зрушити ситуацію з українськими дорогами. Сьогодні на Кабміні показав підбірку, яка відображає критичний стан деяких наших доріг. У мене немає жодних ілюзій щодо реальної ситуації, в якій ми знаходимось. Так, те, що показано на цьому відео, відбулось не вчора. Руйнація доріг – та і в багатьох інших сферах схожа ситуація – відбувалась роками. Але я не прийшов просто на це дивитись і про це говорити. Це – виклик для усіх нас, на який маємо відповісти.Минулого року реально на дороги було затрачено 10 млрд. грн. – це той обсяг який дорожники змогли реально освоїти. І уже при цьому в деяких регіонах були відчутні зміни. На цей рік дорожники можуть розраховувати на суму принаймні втричі більшу – біля 30 млрд. Варіант – "більше грошей виділили – більше вкрали" – мене не влаштовує. Я хочу отримати якість, я хочу отримати нормальну організацію роботи! Від Мінінфраструктури і нового керівнитцва УкрАвтодору чекаю конкретних результатів.

Опубліковано Volodymyr Groysman Середа, 22 березень 2017 р.

За словами Гройсмана, торік на автодорожні роботи виділили 19 мільярдів гривень, з яких освоїли лише 10 мільярдів. Він наголосив, що забивання цеглою чи землею ям на дорогах – неприпустиме.

“Варіант – “більше грошей виділили – більше вкрали” – мене не влаштовує. Я хочу отримати якість, я хочу отримати нормальну організацію роботи!” – заявив прем’єр.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 5 =