Через ДТП з маршрутками на Теліги столична влада починає перевірку перевізників

Столична влада почала перевірку перевізників на міських автобусних маршрутах. Вона триватиме десь три тижні. Про це повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

 За його словами, починаючи з 14 лютого, чиновники встигли перевірити двох перевізників. Раніше було здійснено 22 перевірки маршрутних таксі, за результатами яких розірвано договори з чотирма перевізниками.

Симонов повідомив, що, за рекомендацією Світового банку, у Києві планують скоротити частку таксомоторних маршрутів з 60% до 30%. Натомість буде збільшено кількість великих автобусів.

Столична влада проситиме прем’єр-міністра Володимира Гройсмана скасувати мораторій на перевірки перевізників. За словами заступника мера Києва Дмитра Давтяна, готується лист до голови уряду із проханням відмінити мораторій на перевірки перевізників. Планується комплексне обстеження всіх перевізників незалежно від форми власності.

“Треба перевірити і їхні дозволи, і професійний рівень водіїв, і технічний стан транспортних засобів. Якщо в “Укртрансбезпеки” немає достатньої кількості людей, то нагадаю, що мер Києва пропонував передати нам частину повноважень. У будь-якому випадку, ми перевірятимемо всіх і за результатами цих перевірок вживатимемо заходів щодо порушників. І це будуть жорсткі заходи”, – повідомив заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що до нових перевірок перевізників призвела  ДТП за участю двох маршруток, яка сталася в п’ятницю, 16 лютого, на вулиці Теліги.

Фото “Сегодня”

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + fifteen =