Стало відомо, як у поліції крали премії. Незабаром суд

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування стосовно п’ятьох посадовців столичного главку поліції, які майже два роки привласнювали премії поліцейських.

До суду направлено обвинувальний акт відносно учасників злочинного угруповання з числа фінансистів Головного управління Нацполіції Києва, які упродовж 2015-2017 років, діючи за попередньою змовою, привласнили близько 6 мільйонів гривень, що призначалися на виплати премій поліцейським.

Як встановлено досудовим розслідуванням, організована група, до складу якої увійшли службові особи управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ НП України у м. Києві, голова профспілкової організації, командир полку поліції особливого призначення ГУ НП України у м. Києві та його заступник,  діяла з часу створення нової поліції, тобто з листопада 2015 року.

Маючи доступ до інформації про наявність залишку грошових коштів у касі Головного управління Національної поліції у місті Києві, учасники злочинної групи, зловживаючи своїм службовим становищем, готували списки та розрахунково-платіжні відомості на преміювання працівників одного з полків поліції особливого призначення ГУ НП у м. Києві.

У подальшому, з метою привласнення грошових коштів, що призначалися на виплати премій поліцейським, зловмисники, відповідно до розподілених між собою функцій, видавали працівникам полку половину нарахованих премій, а решту грошових коштів привласнювали, розподіляючи між собою.

За вказаною схемою у період з кінця 2015 року по лютий 2017 рік учасники злочинної групи привласнили майже 6 мільйонів гривень, які виділялись для працівників поліції полку особливого призначення.

За результатом  розслідування, яке проводилося слідчими прокуратури міста Києва у взаємодії з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, 10 лютого 2017 року нечистих на руку службовців затримали «на гарячому» після розділення чергової суми привласнених коштів у розмірі 240 тисяч гривень.

Всі фігуранти кримінального провадження відсторонені від виконання службових обов’язків.

Інф. прес-служби прокуратури Києва

Фото із сайту Прокуратури Києва

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 7 =