Щоб розповісти про медреформу на Київщині, потрібен “височайший” дозвіл

У столичній області за медицину відповідатиме Алла Арешкович.

Її призначили директором Департаменту охорони здоров`я Київської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч Арешкович виграла конкурс на заміщення вакантної посади, обійшовши трьох суперників. На той час її статус був – екс-заступник директора Інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. У конкурсі брали участь також лікар-дерматовенеролог, доцент кафедри дерматології і венерології Національного медичного університету імені Богомольця Володимир Короленко, заступник директора територіального медичного об’єднання “Фтизіатрія” в Києві Владислав Штанько, лікар-нейрохірург, доцент кафедри медицини невідкладних станів Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика Андрій Зозуля. За результатами тестування, яке відбувалося 16 січня 2017 року, Алла Арешкович набрала найбільшу кількість балів – 72, 43, обійшовши свого конкурента Володимира Короленка на більш ніж двадцять балів.

Про пані Арешкович пишуть, що вона має великий досвід роботи не лише як лікар, а й як адміністратор медичної галузі, довгий час працювала на керівних посадах в Департаменті охорони здоров`я міста Києва, зокрема заступником директора та в. о. директора цього підрозділу столичної держадміністрації.

Під час зустрічі з медиками Київщини, як повідомляє офіційний портал Київської ОДА, Алла Олександрівна звернулася до колег з такими словами: “Кожен житель нашої області – міста, села, селища – повинен отримувати своєчасну якісну медичну допомогу, тому ми з вами маємо працювати на результат”.

Детальніше дізнатися про те, як буде реформуватися медична галузь Київщини, про перші кроки директора Департаменту охорони здоров`я Київської ОДА на новій посаді, на жаль, не вдалося, адже Алла Арешкович не забажала в телефонному режимі коротко поспілкуватися з журналістами “Українського репортера”, посилаючись на те, що для цього має бути дозвіл її кураторів, тобто посадовців із Київської облдержадміністрації.

Больових точок в медицині сьогодні дуже багато. Люди занепокоєні створенням госпітальних округів, переведенням медицини на новий формат діяльності. Виявляється, щоб проінформувати громадян про ці питання, потрібен “височайший” дозвіл.

Із сторінки у Фейсбуку очільниці Міністерства охорони здоров’я України Уляни Супрун:

“Команда МОЗ усіма силами намагається зробити медицину України сучасною, відкритою і, що найголовніше, якісною. Однак далеко не на всі процеси можна впливати з центру. Часто ми потребуємо допомоги на місцях від кожного з вас…”

На цю тему читайте також тут

“Ми привеземо до лікарні лише труп”

Алла ТОПЧІЙ
Фото із сайту КОДА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *