Письменник Шкляр пропонує звести монумент воїнам УПА (+відео)

В Українському домі, в Києві, на форумі «Благословенне Тернопілля», де область презентувала економічний, науковий, історичний та культурно-мистецький потенціали, виступив знаний письменник Василь Шкляр.

Свого часу на Тернопільщину його привела робота над романом «Троща» про героїчний спротив воїнів УПА більшовицькій окупації. Шкляр узяв за основу реальні події 1947 року в плавнях річки Стрипа. Сьогодні митець пропонує спорудити у цій місцині великий монумент пам’яті й шани героям-повстанцям.

Письменник Шкляр пропонує звести монумент воїнам УПА

Письменник Шкляр пропонує звести монумент воїнам УПА В Українському домі, в Києві на форумі «Благословенне Тернопілля», де область презентувала економічний, науковий, історичний та культурно-мистецький потенціали, виступив знаний письменник Василь Шкляр. Свого часу на Тернопільщину його привела робота над романом «Троща» про героїчний спротив воїнів УПА більшовицькій окупації. Шкляр узяв за основу реальні події 1947 року в плавнях річки Стрипа. Сьогодні митець пропонує спорудити на цій місцині великий монумент пам’яті й шани героям-повстанцям.

Опубліковано Український репортер П'ятниця, 16 лютого 2018 р.

 

Фото «Українського репортера»

Відеооператор Євгеній МАЙОРОВ

Також дивіться відео на цю тему:

Відомі українці коментують”Трощу” Шкляра

“Троща” Василя Шкляра збирає повні зали

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 12 =