З гранатомета по “Київміськбуду”. У поліції є відео нападника, забудовник звинувачує конкурентів

Слідчі отримали запис із відеореєстратора, на якому зафіксовано момент пострілу з гранатомета по відділу продажів столичного забудовника “Київміськбуд”.

Надзвичайна подія, нагадаємо, сталася у ніч на 13 квітня. Близько 2:00 невідомий поцілив в офіс “Київміськбуду” по вулиці Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6 (колишня вул. Суворова) і втік.

На щастя, ніхто не постраждав, хоча відділ продажів столичного забудовника ще нескоро зможе приймати клієнтів, оскільки будівля сильно пошкоджена.

У будівлю «Київміськбуду» на вулиці Омеляновича-Павленка в Печерському районі Києва стріляли з ручного протитанкового гранатомета. Інцидент стався близько другої ночі: https://hromadske.ua/posts/u-budivliu-kyivmiskbudu-v-pecherskomu-raioni-strilialy-z-hranatometa

Опубліковано Bohdan Kutiepov Четвер, 12 квітня 2018 р.

Поруч із “Київміськбудом” розташований ресторан “Хмелі-сунелі”, пострілом пошкоджена його бокова частина.

На місці події всю ніч працювали експерти. Вони мають відстріляний тубус від гранатомета зі знищеними номерами, який кинув зловмисник і хвостовик снаряду.

Зрештою поліція кваліфікувала цей злочин як “Хуліганство” (ч. 4 ст. 296 КК України). Тобто, злочинця можуть покарати покарають позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Стріляли з РПГ-18 щойно по нас. Кумулятивним. Номери на тубусі спиляні. Тут більше: https://hromadske.ua/posts/u-budivliu-kyivmiskbudu-v-pecherskomu-raioni-strilialy-z-hranatometa

Опубліковано Bohdan Kutiepov Четвер, 12 квітня 2018 р.

“Київміськбуд” зробив офіційну заяву, в якій прокоментував нічний обстріл, звинувативши конкурентів:

“Сьогодні вночі була здійснена спроба дестабілізації роботи центрального відділу продажів Холдингової компанії «Київміськбуд». «Київміськбуд» розцінює даний інцидент як прояв нечесної конкурентної боротьби. Спроби дестабілізувати «Київміськбуд» безпосередньо пов’язані з бажанням порушити роботу Холдингу, перетворивши його в пересічну будівельну організацію. Запевняємо інвесторів, що подія жодним чином не вплине на виконання компанією своїх зобов’язань”.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + four =