Помер колишній чоловік Євгенії Тимошенко, музикант Шон Карр

У віці 49 років помер музикант і байкер Шон Карр – колишній чоловік Євгенії Тимошенко, доньки політика Юлії Тимошенко. Про його смерть  у Фейсбуку повідомив український байкер Олександр Сирота, що входить до мотоклубу “Падонки”.

“Сьогодні помер наш одноклубник Шон Карр! Світла Людина і справжній Падонок! RIP. Спочивай з Миром, Брате!” – написав Сирота.

Цю сумну звістку підтвердили і в хеві-метал-групі “Death Valley Screamers”, вокалістом якої був Шон Карр. Що саме стало причиною смерті – не повідомляється.

“Я знав, що цей день, якого я боявся деякий час, настане. Я молився, щоб його життя змінилося на краще, але я мушу повідомити, що містер Шон Карр помер о 10 ранку 8 січня 2018 року в Празі. Шарлін, його дочка, була поруч із ним.

Він дуже любив Україну і хотів повернутися до своїх братів-байкерів із клубу “Падонки”, задля цього він започаткував клуб у Празі.

Але найбільше, ніж будь-що, він любив своїх дітей – доньку Шарлін і сина Джекса, його очі світилися, коли він розповідав про них”, – йдеться у повідомленні групи “Death Valley Screamers”.

Нагадаємо, Шон Карр 1 жовтня 2005 року в Києві одружився з Євгенією Тимошенко, донькою Юлії Тимошенко. У березні 2012 року він розлучився з нею. Чому саме – невідомо, можливо, через арешт Юлії Тимошенко. Як би там не було, подружжя ділило майно в українському суді. У серпні 2013 року Карр одружився втретє. Його обраницею стала 31-річна британка Мері Хілл. Вона народила музиканту сина Джекса. Також у нього є дочка Шарлін 1995 року народження.

Rost

Журналіст “Українського репортера”