Подивіться на новий Volkswagen Touareg

Ніяких секретів давно вже немає. Новий Touareg засвітився на шпигунських фотографіях уже не раз. Навіть без звичного камуфляжу. Однак лише тепер Volkswagen опублікував перше офіційне зображення свого нового позашляховика.

Це всього лише малюнок олівцем, якого показали перед офіційною презентацією нового Volkswagen Touareg, що відбудеться у Пекіні 23 березня. І, судячи з малюнка, новий Touareg стане серійним втіленням концепту VW T-Prime Concept GTE.

 

VW T-Prime Concept GTE

Компанія заявляє, що новий позашляховик зробить революцію у своєму сегменті. І це буде революція не лише з точки зору дизайну, але і в техніці. Більше того, новий Volkswagen Touareg принесе на ринок абсолютно нові, раніше невідомі функції. Звучить заманливо.

2018 VW Touareg

Поки неясно, про що саме говорить Volkswagen, але, швидше за все, новий позашляховик отримає салон Innovision. Це не просто нове покоління інформаційно-розважальної системи, а й повноцінний «Інтернет-вузол», який отримає кожен власник машини.

2018 VW Touareg

Ще незрозуміло, про що саме йде мова, але про технології з таким ім’ям уперше заговорили в серпні 2016 року під час реєстрації товарного знака в Європі. І це цілком може бути саме та система, яку продемонстрував Volkswagen на все тому ж концепті T-Prime Concept GTE 2017 року.

VW T-Prime Concept GTE

Третє покоління позашляховика отримає нову систему повного приводу, нову пневмопідвіску, керовану задню вісь і стабілізатори поперечної стійкості. Відомо, що в основі нового Touareg лежить платформа MLB Evo, яка вже використовується в Audi Q7. Тому цілком можливо, що він отримає і той самий трилітровий двигун TDI.

Станіслав ЛОМАН, Motor Globe

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + eighteen =