Подружжя з Чортківщини відсвяткувало діамантове весілля

60-річчя подружнього життя Ганна і Йосип Лісові з села Біла Чортківського району святкували з дітьми, онуками та правнуком, якому два місяці.

За понад піввіку спільного життя пара виховала двох дітей та власними руками збудувала будинок.
Познайомилось подружжя, коли пані Ганні було 17, а пану Йосипу – 23, – повідомляє chortkiv.online.

– Рідна сестра моєї бабусі вийшла заміж за рідного брата дідуся, – розповідає онучка Лісових Ірина Безпалько. – Бабуся приходила в гості до сестри, а дідусь до брата. Так і познайомились. Вони для всіх нас, їх дітей, чудовий приклад сімейного життя.
Пані Ірина розповідає, що бабуся Ганна часто їй каже, що найголовніше у сімейному житті – любити один одного та бути терплячими навіть у найважчі хвилини.

– Мій дідусь Йосип вже 10 років практично нічого не бачить. Після нещасного випадку він повністю втратив зір, –  говорить пані Ірина. – Він добре навчився орієнтуватися в хаті, адже її збудував практично сам. У нього золоті руки. Але найважливіше, що бабуся завжди біля нього. Я думаю, саме те, що вони разом багато пережили дозволило їм так довго залишатись разом.
Пан Йосип до пенсії працював столярем. Вікна, підлогу, меблі – все для дому зробив своїми руками. Змайстрував і колиску для онучки.

– Зараз у ліжечку спить мій синочок Михайлик, – розповідає пані Ірина. – Ми пишаємось тим, що бабуся з дідусем дають нам такий хороший приклад подружнього життя. Сподіваємось, що будемо разом святкувати й інші визначні дати.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =