Після жахливої пожежі в Одесі Кличко доручив перевірити школи і дитсадки столиці

Мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити всі навчальні заклади та дитячі установи в столиці на дотримання правил пожежної безпеки після страшної пожежі в дитячому таборі “Вікторія” в Одесі. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“Я дав доручення першому заступнику голови КМДА Геннадію Плісу організувати перевірку відповідальними службами усіх закладів освіти та дитячих установ на дотримання правил пожежної безпеки і забезпеченість необхідними засобами пожежогасіння. З понеділка така перевірка в Києві розпочнеться і повинна бути проведена у стислі терміни. Те, що трапилося в Одесі, – це страшна трагедія, якої можна було запобігти”, – наголосив очільник столиці.

Перевірка мала початися вже сьогодні, 18 вересня. Зараз Віталій Кличко перебуває на XIII Українському муніципальному форумі в Одесі. Там він заявив, що розслідування всіх обставин пожежі має бути відкритим, а всі винні – покарані.

Нагадаємо, що після страшної трагедії у дитячому таборі “Вікторія”, яка забрала життя трьох дітей, в Одесі перевірять усі школи та лікарні, а прокуратура перевіряє міських чиновників.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 1 =