Пішов із життя тележурналіст Олесь Терещенко

У віці 43 років помер відомий український журналіст і телеведучий Олесь Терещенко. Тривалий час він боровся з онкологією. Він пішов із життя у Києві 12 березня.

2 серпня 2017 року журналіст звернувся до широкої громадськості з проханням допомогти зібрати гроші для лікування важкого онкологічного захворювання.

Свій останній допис у Фейсбуку Олесь Терещенко зробив 11 грудня 2017 року: “Простіть, але повернення на екран тільки в планах на 2018. Дай Господи з новим проектом! А поки – новий етап лікування. Щойно повернувся з чергового обстеження у Ізраїлі. Слава Богу – стабілізація. Але треба тиснути далі. І тому призначені ще чотири курси – продовжуємо найбільш потужною на цей момент схемою, про яку я згадав на початку. Зараз готуюся в лікарні у Києві. Господи, допоможи! Дякую вам, друзі, за молитви і підтримку”.

У 1997 році Олесь Терещенко у складі нової команди програми “Післямова” створив “Телевізійну службу новин” на телеканалі “1+1”. Довгий час працював ведучим на “ТСН”, потім очолював відділ міжнародних новин. З січня 2009 року працював ведучим на Першому національному телеканалі.

Пішов з життя тележурналіст Олесь Терещенко

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − one =