У Києві розшукують двох школярок, які ретельно спланували свою втечу

10 квітня дві школярки столичного ліцею, що по вулиці Вірменській, вийшли на перерву і зникли в невідомому напрямку. Про це повідомила у Фейсбуку мама однієї із дівчат — Тетяна Тучінськ.

Телефони дітей вимкнені. Зв’язку з ними немає.

За словами мами 12-річної Варвари Дмитрієвої, її донька з подругою, 11-річною Діаною Крамінською пішли з ліцею раніше звичайного – о 10:20. Є версія, що дівчатка вирушили в бік Борисполя.

Пізніше в ГУ Нацполіції Києва повідомили, що втеча була спланована заздалегідь. Поліцейським вдалося прочитати листування втікачок у соціальних мережах, судячи з якої, подружки домовилися бігти відразу після школи.

Повідомлення дівчата писали короткі, побоюючись, що листування можуть прочитати і легко встановити їхнє місцезнаходження. Школярки явно не хочуть, щоб їх зловили. У листуванні є така фраза:

“Потрібно уникати великих міст. Там нас можуть зловити поліцейські”. Імовірно, вони збиралися йти пішки або до Дніпропетровської області, до подружки, з якою вони листувалися у соцмережах, або до Ніжина.

Слід зазначити, що сім’ї дітей благополучні. Що штовхнуло їх на втечу, поки що не відомо. Правда, одна з дівчаток напередодні скаржилася на відсутність взаєморозуміння з однокласниками.

Мама Варвари Дмитрієвої просить повідомляти інформацію про можливе місцеперебування дітей за номером 102.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − seven =