Охоронець бен Ладена живе собі в Німеччині, ще й соціальну допомогу отримує

Чоловік з Тунісу, якого вважають охоронцем Усами бен Ладена, проживає в Німеччині з 1997 року і щомісяця отримує 1168 євро соціальної допомоги.

Цю інформацію оприлюднив уряд однієї з німецьких земель після того, як місцеві політики надіслали запит на інформацію про чоловіка, якого називають Самі А, – передає ВВС.

Німецькі ЗМІ не повідомляють його повне ім’я через збереження конфіденційності.

В рамках судового процесу свідки повідомили, що Самі А. кілька місяців у 2000 році був одним з охоронців Усами бен Ладена в Афганістані.

Він заперечує цю інформацію, проте судді в Дюссельдорфі висловили повну довіру інформації свідків.

Зв’язки Самі А. з “Аль-Каїдою” розслідували ще у 2006 році, але йому не пред’явили звинувачення.

Зараз він живе з дружиною, яка є громадянкою Німеччини, та чотирма дітьми у німецькому місті Бохум.

Він отримав дозвіл на проживання у Німеччині у 1999 році.

Його заяву про надання притулку чиновники відхилили ще у 2007 році, оскільки правоохоронці вважали, що він може становити ризик для суспільства. Відтоді Самі А. мусить кожен день з’являтися в поліцейську дільницю.

Водночас його досі не депортували в Туніс, оскільки німецька влада побоюється, що там його можуть піддавати тортурам.

В німецькому уряді повідомили, що підозрювані у зв’язках з джихадистами стикаються з ризиком катувань у Північній Африці. Туніс – серед інших арабських країн цього регіону, які не входять до списку безпечних країн, до яких можна депортувати мігрантів.

Нагадаємо, що Усама бен Ладен керував організацією джихадистів “Аль-Кайда” і стояв за організацією терактів в США у вересні 2001 року. Його застрелили американські військові в Пакистані в 2011 році.

Принаймні три з пілотів-самогубців, які спрямували літаки на башти Всесвітнього торгового центру у Нью-Йорку 11 вересня 2011 року були членами “Аль-Кайди” з німецького міста Гамбург.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =