Негода знеструмила 147 населених пунктів, автошляхи і залізницю розчищають (+відео)

Через потужний снігопад, який прийшов до України, без струму залишилися 147 населених пунктів у шести областях: Київській – 79, Черкаській – 36, Житомирській – 20, у Чернігівській – 8, у Сумській – 3, Луганській – 1. До відновлення електропостачання населених пунктів залучено бригади обленерго, повідомляє ДСНС.

Від снігу автодороги розчищають 988 одиниць техніки та 1407 людей особового складу.
Рятувальники витягли зі снігових заметів 333 автомобілі, надали допомогу 593 громадянам. Випадків обмороження під час заторів немає.

До ліквідації наслідків негоди долучилося і МВС.

До рятувальних робіт у Києві від ДСНС залучено 21 одиницю техніки та 44 людей особового складу. Зі снігового полону звільнили 127 автомобілів, надали допомогу 180 громадянам.

У столичному регіоні водіям допомагають 12 одиниць техніки та 43 рятувальники. Станом на 10:30 зі снігових заметів вилучили 160 автомобілів.

“Укрзалізниця” заявляє, що, незважаючи на снігопад, повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських і вантажних поїздів, але 19 грудня затримуються 30 пасажирських потягів.

“Середній час затримки до 25 хвилин. Лише два поїзди Київ – Івано-Франківськ та Хмельницький – Москва затримуються більше години.

Впродовж ночі опади у вигляду снігу спостерігалися на території Південно-Західної та Одеської залізниць. Найбільша товщина снігового покриву була у Сянках – 45 см,  Києві – 18 см та Вапнярці – 15 см.

Робота з очищення колій, перегонів, стрілочних переводів триває цілодобово – вночі працювали 1492 залізничники, із яких 888 колійників”, – йдеться у повідомленні.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =