Міністр Клімкін пропонує розібрати арку Дружби народів на металобрухт

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін знову нагадує суспільству про декомунізіцію. Очільник дипломатичного відомства опублікував у себе в Твіттері допис, який можна розцінити як заклик не чекати рішення компетентних органів, а проводити знищення радянських символів власними силами.

У День Соборності і 100-річчя проголошення Української Народної Республіки Клімкіну впала в око арка Дружби народів у Києві.

Нагадаємо, до “Євробачення-2017” арку Дружби народів почали прикрашати різнокольоровим папером, що мало перетворити її на веселку. Інсталяція мала називатися “Arch of Diversity” (Арка розмаїття). Водночас проти цього ополчилися праві радикали, мовляв, “Веселка” нагадує прапор ЛГБТ-спільноти.

У 2016 році у Міністерстві культури заявили, що арку Дружби народів у Києві зносити не будуть, однак декомунізації підлягає скульптурна композиція (дві людини з радянським гербом) біля неї. Її планували відправити в музей. У свою чергу Інститут національної пам’яті пропонує звести на місці арки національний пантеон.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

1 коментар до “Міністр Клімкін пропонує розібрати арку Дружби народів на металобрухт

  • 22.01.2018 о 19:52
    Permalink

    У нас уже є “тітушки”, скоро будуть “клімкіни”. І ОЦЕ є міністром закордонних справ ?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 1 =