Мер Кличко готує для велосипедистів сюрпризи

Із весни наступного року в столиці прогнозують розширення велосипедної мережі. Про це розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, транспорт у столиці повинен бути впорядкований, а пріоритетом мають бути комфорт і раціональність маршрутів.

«Ми реорганізували схему дорожнього руху на Контрактовій та створили нову пішохідну зону, розробляємо проекти пішохідних зон Ярославів Вал та Бессарабська площа. Також працюємо над Концепцією розвитку велоінфраструктури, і вже з весни наступного року прогнозуємо розширення велосипедної мережі», – розповів заступник голови КМДА, якого цитує муніципальний сайт.

Нагадаємо, що з 2015 року Київська міська державна адміністрація розпочала співпрацю з експертами Світового банку. Уперше за 30 років було проведено комплексний підрахунок пасажиропотоків, автомобільних потоків для побудови транспортної моделі міста та нової транспортної схеми. Вже у вересні 2015 року місто отримало рекомендації експертів Світового банку, які в ході досліджень запропонували три сценарії зміни транспортної моделі, що наразі існує.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 13 =