Медреформа в дії? Багатодітний батько стверджує, що в лікарні Боярки пацієнтів приймав п’яний хірург (+відео)

Медичний скандал на Київщині. Засновник дитячого будинку сімейного типу Володимир Родіков поскаржився на хірурга у Київській обласній дитячій лікарні у Боярці, який начебто приймав пацієнтів у стані алкогольного сп’яніння.

“У молодшої Анастасії заболів живіт, блювота, температура. Привезли до Київської обласної дитячої лікарні у місті Боярка. А там святкують по повній – відзначають старий Новий рік. Хірург лика не в’яже. П’яний в драбадан. Йому, мовляв, не симптоми потрібні, а йому, бачте, потрібно встановити контакт з дитиною… Тварюки… Сказав, якщо не буде іншого лікаря, викликаю поліцію.

Це ж дитяча хірургія… Недогледів – і каліка чи ще щось гірше”, – написав батько десяти дітей у Фейсбуку і  як доказ виклав відео.

У младшей Анастасии заболел живот, рвота, температура.Привезли в Киев.обл.детскую больницу в г.Боярка.А там празднуют по полной -отмечают ст.нов.год..Хирург лыка не вяжет.Пьяный в драбадан..Ему мол не симптомы нужны, а ему видите ли нужно установить контакт с ребенком..твари..((.Сказал, если не будет другого врача, то вызываю полицию..Блин, этож детская хирургия..((.. недосмотр и или калека или еще что хуже… ( Хотелось кратко рассказать обо всем ,что и как произошло в киев.обл.детск.больнице, но сильно кратко не вышло,в общем как вышло.. https://youtu.be/2CRjL0Bmrpo )

Опубліковано Владимиром Родиковим Неділя, 14 січня 2018 р.

Пізніше у коментарях до свого посту Володимир Родіков додав, що поліцію таки викликав і написав заяву. Правоохоронці склали протокол, однак хірург відмовився пройти тест на алкоголь, мотивуючи тим, що “йому потрібно і далі приймати тяжких дітей”.

На скаргу багатодітного батька відреагувала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. У коментарях до відео вона пообіцяла розібратися у ситуації.

“Дякую, що повідомили. Прошу передати ваш номер телефону в приваті”, – написала реформатор вітчизняної медицини.

Пізніше поліція Київщини повідомила, що звинувачення щодо дитячого лікаря не підтвердилися – хірург на робочому місці був тверезий.

“Під час проведення медичного освідування хірурга встановлено, що 78-річний лікар – тверезий, про що є відповідні документи”, – повідомляє обласна поліція. Щоправда, з паперів випливає, що медичний огляд він проходив о 10:23 15 січня, аналізи на алкоголь він не здавав. А батько скаржився на медика ще 14 січня.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − two =