Журналісти “1+1” залишили в метро Києва “бомби”. Підземка пише заяву до поліції

На столичних станціях метро “Лісова”, “Хрещатик” та “Вокзальна” журналісти “1+1” залишили коробки, щоб перевірити реакцію пасажирів на підозрілий предмет. В адміністрації Київського метрополітену такий експеримент захвату не викликав.

“Напевне, думають, що це дуже вдало і смішно, поки в Санкт-Петербурзі хоронять людей, які загинули внаслідок теракту в метро. Ми проінформуємо відповідні правоохоронні органи”, – йдеться в повідомленні КП “Київський метрополітен”.

Повідомляється, що підозрілі коробки побачили працівники метро, які одразу викликали поліцію метрополітену. Згодом з’ясувалося, що загрози вони не становлять, а залишили їх журналісти, аби перевірити, як люди і правоохоронці поставляться до підозрілих предметів.

У столичній поліції повідомили, що такий “жарт” може потягнути за собою адміністративну відповідальність. Метрополітен і поліція закликають пасажирів одразу повідомляти про підозрілі або забуті на станціях предмети. І в жодному разі не оглядати їх самостійно.

Нагадаємо, після теракту в метрополітені Санкт-Петербурга, внаслідок якого загинули 14 людей і більше 50 опинились на лікарняних ліжках, у метро Києва посилили заходи безпеки.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − nine =