З’явилося відео, на якому охоронець Яроша отримав битою від таксиста (+ 18 відео)

З’явилося нове відео конфлікту в Кам’янському на Дніпропетровщині, в якому брали участь місцеві таксисти і охоронці народного депутата Дмитра Яроша. На кадрах із відеореєстратора видно, що Михайло Навроцький встиг зробити 4 постріли у таксиста впритул і отримав 3 удари по голові.

З відео випливає, що таксист Вадим, який прибув на допомогу своєму колезі, йде назустріч опонентам з охорони Яроша. Чоловік несподівано кидається вперед, лунає постріл, а потім біжить Михайло Навроцький, за ним Вадим і ще один таксист. Навроцький встигає зробити 3 постріли, а таксист завдав йому 3 удари по голові. Далі до учасників бійки підбігають інші таксисти.

Варто сказати, що поліція доволі стримано коментує інцидент, що стався. За словами речника Нацполіції Дніпропетровщини Ганни Старчевської, троє чоловіків викликали таксі. Під час спілкування між водієм і пасажирами спалахнула бійка. За інформацією потерпілого, за відмову відповісти на привітання “Слава Україні!” його почали гамселити тактичною дубинкою.

На допомогу постраждалому прийшов його колега-таксист, в якого один із пасажирів стріляв із пістолета “Макарова”.

Оточення Яроша виклало свою версію інциденту. В таксиста стріляв інший охоронець Яроша і учасник АТО – Михайло Навроцький. Охоронець Яроша Роман Малісевич, якого називали головним “героєм бійки”, не брав участі у конфлікті. Він спустився до побратимів із квартири і потрапив під самосуд натовпу.

Rost

Журналіст “Українського репортера”