Полтава: мера Мамая ледь не побили активісти (+відео)

Сьогоднішнє засідання міського виконкому в Полтаві завершилося штовханиною, яка ледь не переросла у бійку. Під час обговорення проблеми забудови історичного центру Полтави міський голова Олександр Мамай спробував залишити залу.

Прохід меру заблокували громадські активісти, які вимагають скликати позачергову сесію міськради і накласти мораторій на зведення в історичному центрі Полтави малих архітектурних форм. Втім Мамай заявив, що позапланової сесії Полтавської міськради не буде, депутати зберуться не раніше 26 червня.

Зчинилася штовханина, під час якої активісти намагалися утримати Мамая, однак йому вдалося вийти із зали і зачинитися в робочому кабінеті. Незабаром до міськради прибули бійці батальйону “Полтава”, які взяли під охорону кабінета мера.

Ситуація в Полтаві загострилась після масових заворушень 5 квітня на вулиці Соборності, де люди протестували проти закриття так званої “газетної арки” в історичній будівлі на Круглій площі в центрі міста. Мирна акція тоді переросла у бійку з охоронцями забудови, внаслідок чого було тяжко поранено одного з активістів.

Кругла площа – історичний майдан у Полтаві, композиційний центр і символ міста. Пам’ятка містобудування і архітектури національного значення, закладена в 1805–1841 рр.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + eight =