Лікар був п`яний, але у смерті дівчинки не винний, стверджують медики

У суботу, 6 серпня, на кільцевій дорозі біля Борисполя сталася жахлива аварія – загинули семеро, серед яких були шість дорослих і шестирічна дівчинка, яка померла вранці наступного дня в Бориспільській районній лікарні.

Як повідомив кореспондентці “Українського репортера” керівник прес-служби Головного управління Національної поліції України в Київській області Микола Жукович, експертиза виявила в організмі травматолога 1,7 проміле алкоголю, тобто він випив або півлітра горілки протягом якогось часу, або ж добрячу склянку оковитої за один раз.

Цей факт підтвердив у телефонному режимі авторці цих рядків і заступник головного лікаря з медичної частини Бориспільської ЦРЛ Євген Черенок, проте із суттєвим уточненням.

– Дівчинку привезли в лікарню 6 серпня о 21 годині 15 хвилин. У неї були травми, не сумісні з життям, зокрема відірвано ліву нирку, розірвано печінку, селезінку, інші органи черевної порожнини, пошкоджено грудну клітку, – розповідає Євген Павлович. – Дитину відразу відправили в операційну, де лікарі зробили все можливе, щоб її врятувати. На жаль, дива не сталося, вранці 7 серпня дівчинка померла.

За словами начмеда, про п`яного травматолога, який того злощасного дня чергував у лікарні, можливо, ніхто б і не дізнався, якби він не затіяв сварку з людьми, які привезли до лікарні постраждалу в ДТП дитину. Свідком цього прикрого інциденту став терапевт, який відразу повідомив про перебування травматолога на робочому місці у стані алкогольного сп`яніння заступнику головного лікаря з медичної частини Євгену Черенку. Той відразу відсторонив його від роботи. Згодом травматолога-пияка було звільнено з роботи у Бориспільській лікарні.

Алла ТОПЧІЙ

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =