Київ почав готуватися до Новорічних свят. Головну ялинку прикрасять кілометровими неоновими гірляндами

Так, на Софійській площі уже з’явилися нові елементи новорічного декору, щоправда, інсталяції ще запаковані у плівку. Також почали там встановлювати і будиночки для святкового ярмарку.

Як повідомляється на сайті Київської міськдержадміністрації, відкриття новорічного фестивалю відбудеться у День Святого Миколая, 19 грудня, а ялинку встановлять 3 грудня.

Цьогоріч головну новорічну ялинку столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою планується створити особливу інсталяцію – амфітеатр під казковим «зоряним небом» із 33 км гірлянд.

Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє усіма барвами одночасно. Про це повідомили організатори свята – підприємство об’єднання громадян «Ініціативи столичні».

У межах масштабного культурно-мистецького проекту «НеоРік на Софії», який триватиме в Києві з 19 грудня 2017 року до 14 січня 2018 року, пройде фестиваль ілюмінації з особливими арт-об’єктами, вже перші «новорічні звірі» з’явилися в парку поблизу Володимирського проїзду. Для дітей працюватиме велика ланцюгова карусель на Михайлівській площі – висотою 40 метрів. Зміниться розташування фуд-кортів – їх розмістять імпровізованими кварталами, і в кожному кварталі можна буде скуштувати особливих страв.

Усього відбудеться 12 концертів, до речі, цього року заплановано більше виступів естрадно-симфонічних оркестрів. Також очікуються концерти з хедлайнерами сучасної української сцени, у вихідні та святкові дні виступатимуть зірки української естради. Традиційно на Володимирському проїзді працюватиме радіостанція «Folk FM», куди приходитимуть українські артисти й анонсуватимуть свої пісні та вітатимуть зі святами.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + seven =