Київ долучився до флешмобу “Велосипедом на роботу”

Сьогодні, 13 квітня, сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у заході, йдеться у повідомленні Асоціації велосипедистів Києва у Фейсбуку

На Майдані Незалежності було організувано сніданок, фотозону і конкурси для тих, хто зміг заїхати в центр Києва перед роботою.

Ми вперше провели конкурс Best Corporate Team і в ньому взяли участь 17 корпоративних велоколон! Перемогу отримала найчисленніша велоколона Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine, – йдеться у повідомленні. До флешмобу “Велосипедом на роботу” приєдналась відома телеведуча Marysya Gorobets, яка теж приїхала велосипедом i провела конкурс Best Corporate Team.

І традиційно обрали переможців традиційного конкурсу на найкращий діловий лук. Перемогу за найкращий жіночий діловий лук на велосипеді здобули співробіниці юридичної фірми EVERLEGAL Daria Kravets і Elena Botshteyn, а найкращий чоловічий діловий образ мав Sergiy Matyushenko з Посольства Королівства Данії в Україні Embassy of Denmark in Ukraine, який приїхав на каргобайку!

Заїхати перед роботою на Майдан можна було поодинці, організованою колоною разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами.

“Велосипедом у Києві їздить багато людей, і їздило б ще більше, якби для цього було більше умов. Велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього створювати умови, зокрема, на робочих місцях. Сьогодні ми оголошуємо щорічний конкурс для роботодавців “Велопрацедавець 2018”. Цей конкурс проводимо вже дев’ятий рік, щоб відзначити найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси”, – розповіла директорка Асоціація велосипедистів Києва Nastia Makarenko.

Перемогу в конкурсі “Велопрацедавець року” отримує компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників – щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу.

Кавою і круасанами учасників флешмобу пригощала мережа гіпермаркетів Ашан, а призи для переможців конкурсів надали cервіс активного відпочинку veliki.ua, мінікондитерська Sereda vegan point, Druzi Cafe і Велопробіг “Чумацький шлях в Америку”.

Нагадаємо, у неділю, 15 квітня, у Києві відкривається Велошкола з безпеки руху – Київ – 2018.

Фото зі сторінки Асоціації велосипедистів у Фейсбуку

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =