Курортний сезон в Бердянську не відміняється: військові навчання абсолютно безпечні та не впливатимуть на якість відпочинку

Інформація ВМС України щодо попередження про закриття районів Азовського моря з 1 червня по 1 вересня 2018 року для проведення зенітно-ракетних стрільб та артилерійської стрільби внесла занепокоєння серед відпочивальників щодо безпечності перебування у Бердянську. Як відзначають фахівці, подібні навчання проходять вже третій рік поспіль, вони абсолютно безпечні для мешканців та гостей Бердянська. Це планові навчання і, як і у попередні роки, вони не впливатимуть на проведення курортного сезону 2018 року в Бердянську.
“Міська влада звертається до громадян та ЗМІ з проханням не поширювати тривожні чутки. Курортний сезон в Бердянську не відміняється: військові навчання не впливатимуть на його проведення та абсолютно безпечні для відпочивальників та мешканців міста, – підкреслює секретар міської ради Олексій Холод.
Він також відзначв, що розповсюдження такої викривленої інформації є спланованою акцією антиреклами відпочинку в Бердянську, оскільки, за отриманою інформацією, у ряді міст розклеєно оголошення про небезпечний відпочинок у Бердянську через проведення навчань. Навчання проходять вже третій рік і лише у 2018-му виник нездоровий ажіотаж.

Сергій ДЗЮБА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 17 =